ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Nabídka práce

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
Máme kompletní vlastní technologii pro malonákladový i velkoformátový tisk a knihařské zpracování. Firma má relativně nízké režijní náklady - produkt se tedy dobře prodává, provize pro obchodní zástupce jsou nadstandardní. Jen je málo těch, kterým umožníme, aby nás zastupovali. Věříte si? Tak to je dobře, zavolejte!!

GRAFIKA/GRAFIČKU
… asi nemáme šanci, protože chceme někoho kreativního, v oboru protřelého, praxí neznechuceného, flexibilního, termíny ctícího, honorářu se nebojícího. kdyby náhodou, tak volej 602 308698

hovno.jpg

Grafické a produkční studio ART living

Letáky

Grafické studio

Grafickým designem vše začíná nebo také rychle končí. Při návrhu grafiky se zaměřujem na kreativitu a jedinečnost. Navrhujeme firemní tiskoviny, propagační letáky, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, plakáty, billboardy, vizitky.

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Předtisková příprava

Grafické práce. design tiskovin (katalogy, výroční zprávy, letáky, hlavičkové papíry, brožury, velkoplošný tisk, akcidenční tiskoviny - pozvánky, novoročenky a pod.)

Grafický design

V tomto duchu přistupujeme ke grafickému zpracování prací jak ve výběrových řízeních, tak při realizaci zakázek pro stávající klienty. V interním týmu máme výtvarníky, kteří mají vzdělání v oblasti výtvarných umění a užité grafiky, stovky realizací za sebou a tisíce před sebou.

Produkční studio

DTP, sazba, zlom, design, redesign, tisk knih, předtisková příprava, velkoformátový tisk, fotografické práce.

Grafické a produkční studio

Ostatní reklamní služby a grafické práce. Tašky s potiskem

Firemní časopisy

Hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals