ART living

reklamní, grafické a produkční studio

O společnosti

Kamarádstvím to 2.1.1993 začalo, přátelstvím pokračovalo. Peníze, radosti ani strasti nás nerozdělily.Jiří Nováček, Roman Skopal, Pavel Seleši.Přátelé a společníci ART living, s.r.o.

Považuji za naivní popisovat, zda a v čem jsme výrazně lepší, než naše konkurence. Pokud bych měl naši společnost charakterizovat jednou větou, pak jsme

Profesionální tým s patnáctiletou tradicí poctivé práce, klademe zásadní důraz na spolehlivost, maximálně vstřícné, pohodové a korektní jednání s obchodními partnery, zakázku nehodnotíme pouze dle finančních hledisek – prioritou je spokojenost zákazníka. Pouze na tomto základě může vzniknout kvalitní obchodní vztah, kde slova „práce a zakázka“ nejsou vnímána jako „problém“, nýbrž jako „společný cíl“, který obě strany spojuje v jeden celek.Roman Skopal

Grafické a produkční studio ART living

Grafické studio

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Tisk knih

Velkoplošný tisk, velkoformátový tisk, tisk, digitální sítotisk.

Desky s chlopněmi

Desky s chlopněmi Vám navrhneme, připravíme do tisku a vytiskneme. Vše od A do Z nebo jen tu výrobní část, kterou požadujete. Reklamní letáky, velkoplošný tisk, tisk knih, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, kalendáře, katalogy, brožury, pohlednice, loga vč. manuálu.

Hlavičkové papíry

Tisk knih

Tiskneme knihy ve všech formátech dle Vašich požadavků. Grafické studio.

Tisk vizitek

Na vyžádání Vám poskytneme vzorky papírů a ukázky řešení vizitek.

Dárkové předměty

Podle Vašich požadavků vytvoříme propagační materiály přesně na míru. Kromě klasických dárkových předmětů Vám zajistíme výrobu speciálních tiskovin, vlajek a transparentů nebo nafukovací a balonovou reklamu.

Tisk letáků

Design a tisk exkluzivních materiálů - garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality.

Fotografické práce

Merkantilní tiskoviny

Logotypy a merkantilní tiskoviny. Tašky s potiskem Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals