ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Předtisková příprava

Tyto chyby byly vyznačeny už v minulé korektuře a jsou tu zase! Že nemáte obrázky? Posílali jsme je už minulý týden! Barvy? Samozřejmě podle našeho CI! Aha, vy na naší zakázce nepracujete. Který kolega? Kdy že zavolá?

Ale ano, i to se nám stalo. A kdybychom se včas nevzpamatovali, umřeli bychom hlady. Zakázky určitého klienta zpracovává vždy stejný operátor nebo tým, který má kontinuitu ve všech realizovaných pracích. Dokonale zná klientovo Corporate Identity, individální požadavky, opakující se pravidla. Při probuzení o půlnoci vysype z hlavy Pantone barvu Vašeho loga.

Kvalitní DTP operátor nebo chcete-li grafik, sazeč, zlomař - to je pro nás poklad, který si hýčkáme. Víme totiž, že je srdcem naší společnosti, bez kterého se sebekreativnější návrh nevytiskne - nebo vytiskne, ale špatně a my to zaplatíme. Pak umřeme hlady.

Grafické a produkční studio ART living

Velkoplošný tisk

V oblasti velkoplošného tisku má naše firma několikaletou tradici.

Předtisková příprava

Zakázky určitého klienta zpracovává vždy stejný operátor nebo tým, který má kontinuitu ve všech realizovaných pracích. Dokonale zná klientovo Corporate Identity, individální požadavky, opakující se pravidla. Tak chápeme kvalitní předtiskovou přípravu u nás.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný digitální tisk a sítotisk. tisk knih.

Tisk

Bannery, mash, velkoplošný tisk, hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals