ART living

reklamní, grafické a produkční studio

O společnosti

Kamarádstvím to 2.1.1993 začalo, přátelstvím pokračovalo. Peníze, radosti ani strasti nás nerozdělily.Jiří Nováček, Roman Skopal, Pavel Seleši.Přátelé a společníci ART living, s.r.o.

Považuji za naivní popisovat, zda a v čem jsme výrazně lepší, než naše konkurence. Pokud bych měl naši společnost charakterizovat jednou větou, pak jsme

Profesionální tým s patnáctiletou tradicí poctivé práce, klademe zásadní důraz na spolehlivost, maximálně vstřícné, pohodové a korektní jednání s obchodními partnery, zakázku nehodnotíme pouze dle finančních hledisek – prioritou je spokojenost zákazníka. Pouze na tomto základě může vzniknout kvalitní obchodní vztah, kde slova „práce a zakázka“ nejsou vnímána jako „problém“, nýbrž jako „společný cíl“, který obě strany spojuje v jeden celek.Roman Skopal

Grafické a produkční studio ART living

Letáky

Grafické studio

Grafickým designem vše začíná nebo také rychle končí. Při návrhu grafiky se zaměřujem na kreativitu a jedinečnost. Navrhujeme firemní tiskoviny, propagační letáky, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, plakáty, billboardy, vizitky.

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Předtisková příprava

Grafické práce. design tiskovin (katalogy, výroční zprávy, letáky, hlavičkové papíry, brožury, velkoplošný tisk, akcidenční tiskoviny - pozvánky, novoročenky a pod.)

Grafický design

V tomto duchu přistupujeme ke grafickému zpracování prací jak ve výběrových řízeních, tak při realizaci zakázek pro stávající klienty. V interním týmu máme výtvarníky, kteří mají vzdělání v oblasti výtvarných umění a užité grafiky, stovky realizací za sebou a tisíce před sebou.

Produkční studio

DTP, sazba, zlom, design, redesign, tisk knih, předtisková příprava, velkoformátový tisk, fotografické práce.

Grafické a produkční studio

Ostatní reklamní služby a grafické práce. Tašky s potiskem

Firemní časopisy

Hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals