ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Předtisková příprava

Tyto chyby byly vyznačeny už v minulé korektuře a jsou tu zase! Že nemáte obrázky? Posílali jsme je už minulý týden! Barvy? Samozřejmě podle našeho CI! Aha, vy na naší zakázce nepracujete. Který kolega? Kdy že zavolá?

Ale ano, i to se nám stalo. A kdybychom se včas nevzpamatovali, umřeli bychom hlady. Zakázky určitého klienta zpracovává vždy stejný operátor nebo tým, který má kontinuitu ve všech realizovaných pracích. Dokonale zná klientovo Corporate Identity, individální požadavky, opakující se pravidla. Při probuzení o půlnoci vysype z hlavy Pantone barvu Vašeho loga.

Kvalitní DTP operátor nebo chcete-li grafik, sazeč, zlomař - to je pro nás poklad, který si hýčkáme. Víme totiž, že je srdcem naší společnosti, bez kterého se sebekreativnější návrh nevytiskne - nebo vytiskne, ale špatně a my to zaplatíme. Pak umřeme hlady.

Grafické a produkční studio ART living

Grafické studio

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Tisk knih

Velkoplošný tisk, velkoformátový tisk, tisk, digitální sítotisk.

Desky s chlopněmi

Desky s chlopněmi Vám navrhneme, připravíme do tisku a vytiskneme. Vše od A do Z nebo jen tu výrobní část, kterou požadujete. Reklamní letáky, velkoplošný tisk, tisk knih, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, kalendáře, katalogy, brožury, pohlednice, loga vč. manuálu.

Hlavičkové papíry

Tisk knih

Tiskneme knihy ve všech formátech dle Vašich požadavků. Grafické studio.

Tisk vizitek

Na vyžádání Vám poskytneme vzorky papírů a ukázky řešení vizitek.

Dárkové předměty

Podle Vašich požadavků vytvoříme propagační materiály přesně na míru. Kromě klasických dárkových předmětů Vám zajistíme výrobu speciálních tiskovin, vlajek a transparentů nebo nafukovací a balonovou reklamu.

Tisk letáků

Design a tisk exkluzivních materiálů - garance nejnižší ceny a nejvyšší kvality.

Fotografické práce

Merkantilní tiskoviny

Logotypy a merkantilní tiskoviny. Tašky s potiskem Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals