ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Předtisková příprava

Tyto chyby byly vyznačeny už v minulé korektuře a jsou tu zase! Že nemáte obrázky? Posílali jsme je už minulý týden! Barvy? Samozřejmě podle našeho CI! Aha, vy na naší zakázce nepracujete. Který kolega? Kdy že zavolá?

Ale ano, i to se nám stalo. A kdybychom se včas nevzpamatovali, umřeli bychom hlady. Zakázky určitého klienta zpracovává vždy stejný operátor nebo tým, který má kontinuitu ve všech realizovaných pracích. Dokonale zná klientovo Corporate Identity, individální požadavky, opakující se pravidla. Při probuzení o půlnoci vysype z hlavy Pantone barvu Vašeho loga.

Kvalitní DTP operátor nebo chcete-li grafik, sazeč, zlomař - to je pro nás poklad, který si hýčkáme. Víme totiž, že je srdcem naší společnosti, bez kterého se sebekreativnější návrh nevytiskne - nebo vytiskne, ale špatně a my to zaplatíme. Pak umřeme hlady.

Grafické a produkční studio ART living

Letáky

Grafické studio

Grafickým designem vše začíná nebo také rychle končí. Při návrhu grafiky se zaměřujem na kreativitu a jedinečnost. Navrhujeme firemní tiskoviny, propagační letáky, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, plakáty, billboardy, vizitky.

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Předtisková příprava

Grafické práce. design tiskovin (katalogy, výroční zprávy, letáky, hlavičkové papíry, brožury, velkoplošný tisk, akcidenční tiskoviny - pozvánky, novoročenky a pod.)

Grafický design

V tomto duchu přistupujeme ke grafickému zpracování prací jak ve výběrových řízeních, tak při realizaci zakázek pro stávající klienty. V interním týmu máme výtvarníky, kteří mají vzdělání v oblasti výtvarných umění a užité grafiky, stovky realizací za sebou a tisíce před sebou.

Produkční studio

DTP, sazba, zlom, design, redesign, tisk knih, předtisková příprava, velkoformátový tisk, fotografické práce.

Grafické a produkční studio

Ostatní reklamní služby a grafické práce. Tašky s potiskem

Firemní časopisy

Hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals