ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Pohlednice, oznámení a plakáty zdarma

Vážení stávající klienti.

Stále hledáme nové způsoby, jak Vám poděkovat za Vaši přízeň. Jedna z forem, kterou již dobře znáte a tímto ji připomínáme, je výroba osobních tiskovin pro Vás zdarma. Svatební oznámení, osobní pohlednice a velkoformátové plakáty z Vašich fotografií (děti, partneři, němé tváře, exotické země, …). Zavolejte a opakovaně Vám vyrobíme nestandardní dárek pro Vás nebo Vaše blízké.

Vážení ostatní zadavatelé grafických prací.

Rádi bychom byli zařazeni do portfolia grafických studií, které oslovujete v rámci výběrových řízení na dodavatele Vašich propagačních materiálů. Chceme, aby jste měli možnost nezávazně se s námi blíže seznámit a ověřit si, zda jsme spolehliví, levní a při osobním setkání pohodoví.
Naše nabídka výroby osobních tiskovin pro Vás zdarma je prvním krokem směrem k Vám, další pak ponechejme na výsledcích výběrových řízení a osobním jednání.
.
Objednávky tisku zdarma prosím adresujte na info@artliving.cz nebo telefonicky na hot-line +420 724577308

Grafické a produkční studio ART living

Letáky

Grafické studio

Grafickým designem vše začíná nebo také rychle končí. Při návrhu grafiky se zaměřujem na kreativitu a jedinečnost. Navrhujeme firemní tiskoviny, propagační letáky, merkantilní tiskoviny, desky s chlopněmi, plakáty, billboardy, vizitky.

Tisk knih

Tiskneme také knihy a firemní časopisy.

Předtisková příprava

Grafické práce. design tiskovin (katalogy, výroční zprávy, letáky, hlavičkové papíry, brožury, velkoplošný tisk, akcidenční tiskoviny - pozvánky, novoročenky a pod.)

Grafický design

V tomto duchu přistupujeme ke grafickému zpracování prací jak ve výběrových řízeních, tak při realizaci zakázek pro stávající klienty. V interním týmu máme výtvarníky, kteří mají vzdělání v oblasti výtvarných umění a užité grafiky, stovky realizací za sebou a tisíce před sebou.

Produkční studio

DTP, sazba, zlom, design, redesign, tisk knih, předtisková příprava, velkoformátový tisk, fotografické práce.

Grafické a produkční studio

Ostatní reklamní služby a grafické práce. Tašky s potiskem

Firemní časopisy

Hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals