ART living

reklamní, grafické a produkční studio

Pohlednice, oznámení a plakáty zdarma

Vážení stávající klienti.

Stále hledáme nové způsoby, jak Vám poděkovat za Vaši přízeň. Jedna z forem, kterou již dobře znáte a tímto ji připomínáme, je výroba osobních tiskovin pro Vás zdarma. Svatební oznámení, osobní pohlednice a velkoformátové plakáty z Vašich fotografií (děti, partneři, němé tváře, exotické země, …). Zavolejte a opakovaně Vám vyrobíme nestandardní dárek pro Vás nebo Vaše blízké.

Vážení ostatní zadavatelé grafických prací.

Rádi bychom byli zařazeni do portfolia grafických studií, které oslovujete v rámci výběrových řízení na dodavatele Vašich propagačních materiálů. Chceme, aby jste měli možnost nezávazně se s námi blíže seznámit a ověřit si, zda jsme spolehliví, levní a při osobním setkání pohodoví.
Naše nabídka výroby osobních tiskovin pro Vás zdarma je prvním krokem směrem k Vám, další pak ponechejme na výsledcích výběrových řízení a osobním jednání.
.
Objednávky tisku zdarma prosím adresujte na info@artliving.cz nebo telefonicky na hot-line +420 724577308

Grafické a produkční studio ART living

Velkoplošný tisk

V oblasti velkoplošného tisku má naše firma několikaletou tradici.

Předtisková příprava

Zakázky určitého klienta zpracovává vždy stejný operátor nebo tým, který má kontinuitu ve všech realizovaných pracích. Dokonale zná klientovo Corporate Identity, individální požadavky, opakující se pravidla. Tak chápeme kvalitní předtiskovou přípravu u nás.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný digitální tisk a sítotisk. tisk knih.

Tisk

Bannery, mash, velkoplošný tisk, hlavičkové papíry, fólie, rychlost a kvalita, komplexnost. Grafika on-line | Tisk knih
Prague Hotel Deals